WYJAZDOWE RADY PEDAGOGICZNE oraz szkolenia integracyjne dla nauczycieli

Specjalizujemy się w realizacji szkoleń wyjazdowych Rad Pedagogicznych. Taka forma doskonalenia to okazja nie tylko do podniesienia kompetencji, lecz także do integracji zespołu pod okiem pełnych pasji, profesjonalnych trenerów.
Mamy kontakt z kilkudziesięcioma ośrodkami wypoczynkowymi na terenie całego kraju. Proponujemy tylko sprawdzone hotele i pensjonaty. Uczestnicy mają do wyboru liczne atrakcje, uzależnione od miejsca. Wycieczki, różne formy integracji – to wszystko proponujemy w indywidualnie przygotowanej ofercie.
Uczestnicy wyjazdów biorą udział w szkoleniach z naszej oferty lub na życzenie organizatora temat szkolenia i prowadzący ustalani są indywidualnie.

Integracja i komunikacja społeczna

Kadra pedagogiczna, aby efektywnie pracować także w ciągu roku szkolnego, powinna być dobrze zintegrowana, szczególnie teraz po okresie ciężkiej pandemii. Wspólne odpoczywanie i zdobywanie pozytywnych emocji jest bardzo ważne, szczególnie w pracy, w której nie mamy możliwości ciągłej oraz bezpośredniej pracy razem. Każdy pracodawca musi zdawać sobie sprawę jak ważne jest zintegrowanie zespołu, dlatego organizujemy zarówno szkolenia integracyjne dla nauczycieli, jak również wyjazdy integracyjne dla nauczycieli. Warto dodać, że wyjazdy integracyjne dla nauczycieli odbywają się w najpiękniejszych miejscach w Polsce np. Zamek Kliczków z atrakcjami gier rycerskich, Karpacz, Kraków, miejscowości nadmorskie.

Wystawiamy rachunki za organizację całego wyjazdu ze szkoleniem. 
Przy podsumowaniu szkoleń zapewniamy atrakcje muzyczne.
KONTAKT